• Na to, kiedy otrzymasz swoje zamówienie składa się czas realizacji potrzebny na przygotowanie zamówienia oraz czas dostawy, czyli czas w jakim dany przewoźnik dostarczy do Ciebie przesyłkę.

  • Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności lub od otrzymania zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze). Jednak niektóre produkty mogą mieć dłuższy czas realizacji, dlatego przy każdym produkcie podajemy przewidywany czas wysyłki, w którym dany produkt zostanie wysłany.

  • Jeżeli Twoje zamówienie składa się z produktów o różnym czasie wysyłki, np. jeśli zamówiłeś produkt który ma być wysłany jutro oraz produkt dla którego czas wysyłki przypada za tydzień, o dacie wysyłki decyduje produkt, na który trzeba poczekać dłużej, czyli w tym przypadku Twoje zamówienie może zostać wysłane maksymalnie za tydzień.

  • Zamówienia z czasem realizacji 24h złożone do godziny 12.00 realizowane są jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po tej godzinie również mogą zostać jeszcze wysłane tego samego dnia, ale nie możemy już tego zagwarantować. Jeśli złożysz zamówienie w weekend lub w dzień wolny od pracy, rozpoczniemy jego realizację najwcześniej kolejnego dnia roboczego.

  • Jeśli złożyłeś / chcesz złożyć zamówienie po 12.00 i zależy Ci na ekspresowej wysyłce - nic straconego! Prosimy - skontaktuj się wtedy z nami i potwierdź czy dla zamówionego produktu jest możliwość nadania przesyłki jeszcze tego samego dnia. 


Zamówienia pakujemy zazwyczaj do godziny 17.00, a przesyłki czasem nadawane są jeszcze dodatkowo ok godz. 19.00-20.00 więc często istnieje możliwość wysłania paczki jeszcze tego samego dnia, nawet jak bardzo późno złożysz zamówienie :)

W tym przypadku pamiętaj - jako formę dostawy wybieraj Paczkomaty lub Kuriera InPost! Tylko dla Paczkomatów lub Kuriera InPost mamy możliwość późniejszego nadania. Przesyłki realizowane za pośrednictwem kuriera DHL wysyłane są najpóźniej o 14.00.

  • Czas dostawy dla wszystkich oferowanych przez nas metod wynosi 1-2 dni robocze od momentu nadania przez nas przesyłki. Wyjątkiem są dostawy do punktów DHL, gdzie czas dostawy wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło