Imperium Czapek to marka stworzona na bazie ponad 30 letniego doświadczenia w produkcji nakryć głowy. Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilku pokoleń tworzy niebanalne czapki dedykowane nie tylko najmłodszym.

Projektujemy, szyjemy, wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i uwagi, testujemy i poprawiamy każdy detal tak długo, aż osiągniemy idealny projekt czapki, która będzie mogła posłużyć Wam przez lata dając radość, pełen komfort i poczucie, że w końcu w czapce można wyglądać fajnie :)

Nasze czapki tworzymy tak, aby były alternatywą dla sztampowych, nijakich i często źle dopasowanych czapek, które możecie spotkać w popularnych sieciówkach. U nas czapki nie są zapomnianym dodatkiem, który wypada dodać do kolekcji. My skupiamy na nich wszelką uwagę, dzięki czemu każdego sezonu możemy oddać w Twoje ręce dopracowane i przemyślane produkty, w których nie tylko będziesz wyglądać stylowo, ale też zapomnisz że masz je na głowie :)

Z naszymi czapkami zima nie musi oznaczać konieczności wyboru zmarzniętych uszu lub złego samopoczucia w czapce, w której w ogóle nie czujesz się dobrze.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór czapek na każdą pogodę dla całej rodziny! Czapki z pomponem, czapki bez pompona, ocieplane lub nie, w różnych fasonach i kolorach. Do koloru i wyboru!

A jeśli z wyborem będzie trudniej, pomożemy Ci dopasować taką czapkę, z którą nie będziesz chciał się rozstać :)

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło